Об'єкт RGL001-UA-20251021-59222
Назва об`єкта перелікуДержавне майно – нежитлові приміщення – кім. №№ 45, 46, 47, ½ 48 на другому поверсі 11-типоверхового будинку інженерно-лабораторного корпусу (інв. № 82166, літ. «А-11»), загальною площею 34,7 кв.м, за адресою: м. Харків, Гімназійна набережна, 2, що обліковується на балансі Державного підприємства «Державний проектно-вишукувальний та науково-дослідний інститут «УКРЕНЕРГОМЕРЕЖПРОЕКТ» (договір оренди від 05.09.2012р. № 5265-Н)
Id68f75dc48f3574b1148351ca
Ідентифікатор об'єктаRGL001-UA-20251021-59222
Тип об'єкта майнаНерухомість
Ownership TypeДержавна
Тип переліку, до якого віднесено об'єктНе визначено
Статус об'єкту в перелікуОрендовано
Дата опублікування21-10-2025 / 13:17
Дата останнього редагування21-10-2025 / 13:17
БалансоутримувачДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖАВНИЙ ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНИЙ ТА НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ "УКРЕНЕРГОМЕРЕЖПРОЕКТ"
ЄДРПОУ - 00114092
Адреса - 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, Гімназійна набережна, 2
ОрендодавецьРегіональне відділення ФДМУ по Харківській області
ЄДРПОУ - 44223324
Адреса - 61057, Україна, Харківська область, Харків, 61057, м. Харків, вул. Сумська, буд. 3
Уповноважений орган управлінняФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
ЄДРПОУ - 00032945
Адреса - 01133, Україна, Київська область, Київ, Генерала Алмазова, 18/9
Чинний орендарТОВ "СКАНА"
ЄДРПОУ - 24273984
Адреса - 61166, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Ляпунова, 9, кв. 105
Стан пам''ятки культурної спадщини(не задано)
Стан державної реєстрації об''єкту(не задано)
Реквізити державної реєстрації об''єкту(не задано)
Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до перелікуНаявність рішення: Відсутнє
Погодження балансоутримувача, Реквізити підтверджуючого документу(не задано)
Погодження орендодавця, Реквізити підтверджуючого документу(не задано)
Погодження органу управління, Реквізити підтверджуючого документу(не задано)
Інформація про згоду на здійснення поточного та/або капітального ремонту орендованого майна, Реквізити підтверджуючого документу(не задано)
Рішення про передачу об'єкта на приватизацію, Реквізити підтверджуючого документу(не задано)
Рішення про передачу проведення інвестиційного конкурсу, Реквізити підтверджуючого документу(не задано)
Погодження органу охорони культурної спадщини, Реквізити підтверджуючого документу(не задано)
Спосіб обмеження цільового призначення об'єктаБез обмежень
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення)
Цільове призначення об'єкта оренди (за наявності)майно може бути використано за будь-яким цільовим призначенням
Додаткові умови оренди майнастрок оренди має становити не більше, ніж до дати переходу права власності до покупця єдиного майнового комплексу Державного підприємства «Державний проектно-вишукувальний та науково-дослідний інститут «УКРЕНЕРГОМЕРЕЖПРОЕКТ»
Можливість суборенди(не задано)
Строк оренди5 років
Ринкова вартість296 200.00 грн. (без ПДВ)
Дата визначення ринкової вартості(не задано)
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем(не задано)
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення(не задано)
Орендна плата3 882.19 грн. (без ПДВ)
Інші відомості щодо визначення орендної ставки(не задано)
Перелік майна
Актив : Державне майно – нежитлові приміщення – кім. №№ 45, 46, 47, ½ 48 на другому поверсі 11-типоверхового будинку інженерно-лабораторного корпусу (інв. № 82166, літ. «А-11»), загальною площею 34,7 кв.м, за адресою: м. Харків, Гімназійна набережна, 2, що обліковується на балансі Державного підприємства «Державний проектно-вишукувальний та науково-дослідний інститут «УКРЕНЕРГОМЕРЕЖПРОЕКТ» (договір оренди від 05.09.2012р. № 5265-Н)Назва об'єктаДержавне майно – нежитлові приміщення – кім. №№ 45, 46, 47, ½ 48 на другому поверсі 11-типоверхового будинку інженерно-лабораторного корпусу (інв. № 82166, літ. «А-11»), загальною площею 34,7 кв.м, за адресою: м. Харків, Гімназійна набережна, 2, що обліковується на балансі Державного підприємства «Державний проектно-вишукувальний та науково-дослідний інститут «УКРЕНЕРГОМЕРЕЖПРОЕКТ» (договір оренди від 05.09.2012р. № 5265-Н)
Опис об'єктаДержавне майно – нежитлові приміщення – кім. №№ 45, 46, 47, ½ 48 на другому поверсі 11-типоверхового будинку інженерно-лабораторного корпусу (інв. № 82166, літ. «А-11»), загальною площею 34,7 кв.м, за адресою: м. Харків, Гімназійна набережна, 2, що обліковується на балансі Державного підприємства «Державний проектно-вишукувальний та науково-дослідний інститут «УКРЕНЕРГОМЕРЕЖПРОЕКТ» (договір оренди від 05.09.2012р. № 5265-Н)
Основний класифікатор об'єкта04000000-8
МісцезнаходженняХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ХАРКІВ, 61050, Україна, Харківська область, Харків, Гімназійна наб., 2
Широта49.9876645
Довгота36.2441791
Висота(не задано)
Загальна площа будівлі, до складу якої входить об''єкт оренди, кв.м.
Загальна площа об''єкту оренди, кв.м.34.70
Житлова площа, кв. м
Площа кухні, кв. м
Корисна площа об''єкту оренди, кв.м.34.70
Площа ділянки, кв. м(не задано)
Місце розташування об’єкта в будівліНадземний
Номер поверху або поверхів2
Технічний стан об'єкта орендизадовільний
Чи приєднаний об''єкт оренди до електромережі(не задано)
Потужність електромережі, кВт18.00
Ступінь потужності електромережіДругий ступінь
Водозабезпечення присутнє(не задано)
Каналізація присутня(не задано)
Газифікація присутня(не задано)
Централізоване опалення присутнє(не задано)
Автономне опалення присутнє(не задано)
Лічильник опалення присутній(не задано)
Вентиляція присутня(не задано)
Кондиціонування присутнє(не задано)
Телефонізація присутня(не задано)
Телебачення присутнє(не задано)
Інтернет присутній(не задано)
Ліфт присутній(не задано)
Охоронна сигналізація присутня(не задано)
Пожежна сигналізація присутня(не задано)
Додаткова інформація щодо комунікацій, що є в об''єкті(не задано)
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об''єкт оренди, відкритих постачальниками комунальних послуг, або інформація про порядок участі орендаря у компенсації балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг(не задано)
Інформація щодо компенсації балансоутримувачу сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об''єкт оренди(не задано)